• Посилання скопійовано

Чи існує граничний строк експлуатації РРО? Консультує ДПС

Податківці роз'яснюють, що строк служби РРО встановлює виробник. Якщо ж ні, слід керуватися нормою щодо 7 років з моменту введення в експлуатацію, але не більше ніж 9 років від дати випуску, строку служби апарата

Чи існує граничний строк експлуатації РРО? Консультує ДПС

ДПС у Київській області роз’яснює, що строк служби реєстраторів розрахункових операцій встановлює виробник цих апаратів. Однак, бувають випадки, коли виробником (постачальником) не встановлено строку служби (а це здебільшого стосується старих моделей касових апаратів), в такому випадку, слід керуватися нормою щодо 7 років з моменту введення в експлуатацію, але не більше 9 років від дати випуску, строку служби апарата.

Відповідно до п. 2 Порядку технічного обслуговування та ремонту реєстраторів розрахункових операцій, затверджено постановою КМУ від 12.05.2004 р. №601 із змінами і доповненнями, строк служби – строк, протягом якого виробник (постачальник) гарантує працездатність реєстратора розрахункових операцій, у тому числі комплектувальних виробів та його складових частин, збереження інформації у фіскальній пам’яті за умови дотримання користувачем вимог експлуатаційних документів. Строк служби реєстраторів розрахункових операцій встановлює виробник цієї продукції.

***

Джерело: ДПС у Київській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»