• Посилання скопійовано

Чи можна за наявності апаратного РРО використовувати ПРРО?

Законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання разом з апаратним ще й ПРРО. СГ самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО, засобами якого має намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій

Чи можна за наявності апаратного РРО використовувати ПРРО?

ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома платників, що законодавчо не встановлено обмежень щодо використання суб’єктом господарювання разом з апаратним ще й програмного реєстратора розрахункових операцій (далі – РРО).

Суб’єкт господарювання самостійно, виходячи з власних потреб, обирає вид РРО (програмний та/або апаратний), засобами якого має намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

У разі якщо суб’єкт господарювання приймає рішення використовувати програмний РРО замість апаратного, реєстрацію апаратного РРО необхідно скасувати.

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Держрегулювання/Готівковий обіг та каса

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Готівковий обіг та каса»