Головна Усі новини Держрегулювання Закони та підзаконні акти

До 77 законодавчих актів внесено зміни щодо визначення «інвалід»

4 листопада 2018 року набрав чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну «особа з інвалідністю» та похідних від нього»

«Українське право» пише, що Закон від 02.10.2018 р. №2581-VIII вносить зміни до 77 законодавчих актів України (Цивільний кодекс УкраїниЗемельний кодекс УкраїниПовітряний кодекс України тощо), замінивши у їх тексті слова «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід з дитинства», «інвалід війни» в усіх відмінках і числах відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю з дитинства» та «особа з інвалідністю внаслідок війни» у відповідних відмінках і числах тощо.

Закон схвалено з метою приведення чинного законодавства у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї.

Джерело
Українське право
Рубрика:
Держрегулювання / Закони та підзаконні акти
Теги:
Інваліди

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 1

Новини по темі

Консультації по темі

Встигніть придбати
Податковий кодекс-2020!
закрити +