• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Звернутися до органів доходів і зборів за публічною інформацією можна буде за єдиною формою запиту

Вилучено з «Моїх новин»

Запит подається в усній чи письмовій формі, особисто або поштою, електронною поштою, а також факсом або телефоном

Звернутися до органів доходів і зборів за публічною інформацією можна буде за єдиною формою запиту

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Міндоходів наказом від 14.11.2013 №681 затвердило порядок складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у розпорядженні органів доходів і зборів.

Відповідно до Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів доходів і зборів України запитувач має право звернутися до органів доходів і зборів із запитом незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит подається в усній чи письмовій формі, особисто або поштою, електронною поштою, а також факсом або телефоном. Письмовий запит подається в довільній формі.

Також запит можна подати шляхом заповнення відповідної форми, розміщеної на офіційному веб-порталі Міндоходів або субсайтах органів доходів і зборів у розділі «Публічна інформація».

Відповідь на запит надається в обраний запитувачем спосіб протягом 5 робочих днів із дня отримання. Строк може бути продовжено до 20 робочих днів у разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації.

Зазначимо, що наразі діє 7 окремих форм запитів на отримання інформації для фізичних осіб, юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи в письмовому вигляді, в електронному вигляді або по телефону.

Крім того, платник має право звернутися із запитом до будь-якого органу доходів, що є розпорядником інформації, тоді як діючий порядок передбачає право звертатися виключно в ДПСУ.

 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: Державна регуляторна служба України

Рубрика: Держрегулювання/Інше

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Інше»