Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Операції між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні не вважаються контрольованими

ДФСУ розглянула питання щодо трансфертного ціноутворення за операціями між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні, а також між таким представництвом та іншим нерезидентом

ДФСУ у листі від 24.10.2016 р. №22921/6/99-99-15-02-02-15 зауважує, що операції, здійснені між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні, не вважаються контрольованими, оскільки здійснюються в межах однієї особи.

Водночас, якщо господарські операції здійснюються постійним представництвом нерезидента в Україні з іншим нерезидентом-пов’язаною особою, чи іншим нерезидентом, зареєстрованим у державі (на території), що включена до переліку КМУ, операції постійного представництва нерезидента в Україні будуть вважатися контрольованими за умови досягнення критеріїв, визначених пп. 39.2.1.7  ПКУ.

Крім того, зовнішньоекономічні господарські операції постійного представництва нерезидента в Україні з продажу товарів через інших нерезидентів комісіонерів будуть вважатися контрольованими у разі виконання умов, визначених пп. 39.2.1.7 ПКУ.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Нерезиденти , Філія , ЗЕД , Трансфертне ціноутворення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі