Головна Усі новини Держрегулювання ЗЕД

Сплатили аванс за заборонені товари з РФ: як заповнити митну декларацію?

Митниці ДФС здійснюють митне оформлення товарів за умови наявності в графі 44 митної декларації (за кодом документа 3664) відомостей про підтвердження від банківської установи

ДФСУ повідомляє, що з метою забезпечення вимог постанови КМУ від 05.07.2019 р. №605 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 року №1147 «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації», запобігання порушенням прав суб’єктів господарювання та уникнення затримань митного оформлення товарів, походженням з Російської Федерації, за які було здійснено передоплату до 01.07.2019, Державною фіскальною службою України листом надіслано митницям ДФС інформацію щодо тимчасового механізму отримання Державною фіскальною службою України банківських підтверджень про здійснення передоплати за поставки товарів, що походять з Російської Федерації.

За листом ДФС від 26.07.2019 р. №24043/7/99-99-18-03-01-17:

  1. Банківська установа за зверненням суб’єкта господарської діяльності України надає митниці ДФС, у зоні діяльності якої буде проводитись митне оформлення товарів, документальне підтвердження здійснення передоплати за поставку товарів (у паперовій формі, належним чином оформлене і завірене, з наявністю реквізитів, визначених п. 5 додатка до листа ДФС від 23.07.2019 р. №23612/7/99-99-18-03-01-17).
  2. Митниця ДФС після здійснення реєстрації в установленому порядку отриманого підтвердження невідкладно надсилає його (у форматі pdf, а також у форматі xls за формою, наведеною в додатку) разом із супровідним листом електронною поштою АІС «Документи» до Департаменту організації митного контролю та оформлення.
  3. Департамент організації митного контролю та оформлення на підставі отриманої від митниць інформації протягом робочого дня формує електронний реєстр банківських підтверджень та до 10 год. наступного дня доводить його до митниць ДФС супровідним листом через АІС «Документи».
  4. Митниці ДФС здійснюють митне оформлення товарів, що ввозяться з дотриманням вимог постанови КМУ від 05.07.2019 р. №605, за умови наявності в графі 44 митної декларації, за кодом документа 3664, відомостей про підтвердження від банківської установи (номер та дата) здійснення передоплати за поставку товарів суб’єктами господарювання, включеного до електронного реєстру.
  5. Після проведення митного оформлення товарів за підтвердженням митниця невідкладно інформує Департамент організації митного контролю та оформлення про номер і дату митної декларації та суму передоплати, що залишилась.
  6. З урахуванням інформації, що надійшла згідно з пунктом 5, Департамент організації митного контролю та оформлення оновлює дані реєстру та надсилає його до митниць ДФС.

***

Читайте також: Сплатили аванс за заборонені товари з РФ: за яких умов їх можна ввезти

Джерело
ДФСУ
Рубрика:
Держрегулювання / ЗЕД
Теги:
Митниця , ЗЕД

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі