• Посилання скопійовано

Якщо ви використовуєте єдиний рахунок для сплати податків: як скласти платіжку?

ДПСУ звернулася до тих платників, які користуються єдиним рахунком, з приводу застосування нових правил складання платіжних інструкцій. ДПСУ зазначає, що формат платіжки (старий чи новий) залежить від дати її оновлення надавачем платіжних послуг

Якщо ви використовуєте єдиний рахунок для сплати податків: як скласти платіжку?

ДПСУ зазначає, що платники, які використовують єдиний рахунок, при заповненні реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції керуються Порядком заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення, затвердженим наказом Мінфіну від 22.03.2023 № 148.

У разі якщо надавач платіжних послуг дотепер не забезпечив розробку програмного забезпечення відповідно до вимог зазначеного наказу, то для клієнтів таких банків та небанківських фінансових установ збережено можливість на певний період часу заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції у старому форматі (неструктурованому).

При цьому надавачі платіжних послуг повинні повідомити своїм клієнтам дату готовності переходу з неструктурованого формату на структурований (після закінчення розробки програмного забезпечення).

***

Читайте також: 

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»