• Посилання скопійовано

Впроваджувати податкові зміни для виконання Держбюджету-2024 не планують

За словами Железняка, у цьому році, як, до речі, і в минулому, навіть попри факт війни – податкового законопроєкту під Держбюджет-2024 не буде. Це принципова позиція насамперед Мінфіну та Комітету Гетманцева

Впроваджувати податкові зміни для виконання Держбюджету-2024 не планують

Ми вже вказували, що до 15 вересня Уряд має ухвалити проєкт Держбюджету-2024 та подати його у ВРУ.

Пріоритетом №1 у 2024 році залишиться сектор безпеки й оборони, окремим акцентом будуть зарплати лікарів, вчителів та соцвиплати. За прогнозами, МЗП становитиме з 1 січня – 7100, а з 1 липня – 8000 грн.

Але у своїй промові Шмигаль не повідомив, чи планують змінювати норми ПКУ під його виконання.

Наразі Железняк у своєму Телеграм-каналі наголосив, що в цьому році, як, до речі, і в минулому, навіть попри факт війни – податкового («ресурсного») законопроєкту під Бюджет-2024 не буде.

Це принципова позиція насамперед Мінфіну та Комітету ВРУ з податкової політики.

Железняк підкреслив, що ставки податків  залишаться стабільними, і бізнесу не треба буде очікувати змін «під ялинку» і після новорічної ночі.

Також про відсутність наміру щодо внесення змін до ПКУ вказав й сам Марченко в ефірі національного телемарафону.

«Ми не маємо наміру вносити окремі зміни до Податкового кодексу. Ми вважаємо, що податкова система має бути стабільною під час війни», — сказав міністр.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Оподаткування/Загальні положення

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Загальні положення»