У «Слузі народу» пропонують запровадити податок на розкіш
У «Слузі народу» пропонують оподатковувати купівлю нового iPhone і платити більше податків із зарплати у 20 тисяч грн. Такі ідеї висловила народна депутатка від фракції "Слуга народу" Роксолана Підласа

ZN.UA розповідає, що У "Слузі народу" пропонують оподатковувати купівлю нового iPhone і платити більше податків із зарплати у 20 000 грн. Такі ідеї висловила народна депутатка від фракції "Слуга народу" та голова парламентського комітету з бюджету Роксолана Підласа в ефірі телемарафону.
"Новий iPhone за 60 - 70 тисяч грн може оподатковуватись, - сказала Роксолана Підласа, відповідаючи на запитання, де брати гроші на мобілізацію. - Якщо ви заробляєте більше 20 000 грн, то ви могли б сплачувати військовий збір не 1,5%, а 3%. Треба подумати про податки на розкіш".
Нагадаємо, що в Україні різниця у зарплатах працівників АЗС у мережах автозаправних станцій становить 3-4 рази, що свідчить не тільки про "оптимізацію" зарплатних податків, а про більш масштабні схеми з ухиляння від сплати податку на прибуток та ПДВ.
Увага!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook
Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!
Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.
Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.