• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

Надавали послуги з репетиторства у 2025 році? Своєчасно задекларуйте доходи

Вилучено з «Моїх новин»

Громадяни, які отримали впродовж 2025 року доходи від репетиторства і не зареєстровані суб’єктами господарювання у рамках такої діяльності, в обов’язковому порядку мають подати до 01 травня 2026 року річну податкову декларацію

Надавали послуги з репетиторства у 2025 році? Своєчасно задекларуйте доходи
  • Бланк Податкової декларації про майновий стан і доходи, а також іншу корисну інформацію дивіться на нашому сайті за посиланням.
  • Форму декларації про майновий стан і доходи затверджено Наказом Мінфіну від 02.10.2015 №859  «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи»  (із змінами і доповненнями).
  • Інструкцію із заповнення та подання цього бланку від редакції «Дебет-Кредит» читайте за посиланням.
  • Ще більше бланків звітності, договорів, типових форм, заяв і первинних документів (усього понад 900 бланків та типових форм) ви знайдете на нашому сайті у розділі бланків.
  • Всі новини від редакції «Дебет-Кредит» щодо ПДФО дивіться за посиланням.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє.

У разі якщо вчителі або викладачі, які надавали репетиторські послуги протягом минулого року, не зареєстровані фізичною особою – підприємцем або особою, яка провадить незалежну професійну діяльність у рамках діяльності з надання послуг репетитора, то такі особи зобов’язані задекларувати отримані доходи.

Звертаємо увагу, що до репетиторських належать, зокрема, послуги з виконання контрольних, курсових, дипломних робіт, підготовки дітей до школи, незалежного тестування, вступу до навчальних закладів, навчання з будь-яких предметів тощо. 

Громадяни, які отримали впродовж 2025 року доходи від репетиторства і не зареєстровані суб’єктами господарювання у рамках такої діяльності, в обов’язковому порядку мають подати до 01 травня 2026 року річну податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація). 

За результатами декларування така фізична особа зобов'язана самостійно до 01 серпня 2026 року сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену в поданій нею податковій Декларації за 2025 рік. 

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: ДПС у Дніпропетровській області

Рубрика: Оподаткування/ПДФО

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДФО»