З метою приведення Порядку у відповідність до чинних норм ПКУ (з урахуванням останніх змін) проектом передбачено:
— зміну періоду, за який використовуються дані для визначення критерію щодо обмеження максимальної суми розбіжностей між податковим кредитом платника та податковими зобов'язаннями його контрагентів (10% заявленої суми бюджетного відшкодування): з трьох попередніх звітних періодів (кварталів) на три попередні послідовні календарні місяці (відповідно до пп. 200.19.4 ПКУ);
— додавання ще одного критерію, згідно з яким великий платник податків не декларував збитки з податку на прибуток за підсумками останнього звітного року (згідно з пп. 200.19.8 ПКУ).
Відповідно зміниться також і повідомлення про невідповідність критеріям, визначеним у ПКУ, що дає право на автоматичне бюджетне відшкодування (додаток 1 до Порядку).
Мінфін упорядковує визначення критеріїв для автоматичного відшкодування ПДВ
На сайті ДПСУ оприлюднено проект наказу Мінфіну «Про внесення змін до Порядку визначення відповідності платника податків критеріям, що дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість»
Джерело: ЛІГА:ЗАКОН
Рубрика: Оподаткування/ПДВ
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати