• Посилання скопійовано

Листівка від податківців: уточнення ПДВ під час застосування податкового компромісу

З метою застосування податкового компромісу платник подає окремий уточнюючий розрахунок з ПДВ за кожний окремий звітний період

Листівка від податківців: уточнення ПДВ під час застосування податкового компромісу

ДФСУ на своєму сайті розмістила листівку про особливості уточнення податкових зобов’язань з податку на додану вартість під час застосування процедури  податкового компромісу. У листівці зазначено наступне.

Згідно з п. 2 розд. ІІ «Прикінцевих положень» Закону України від 25 грудня 2014 року №63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу» до затвердження форми уточнюючого розрахунку для застосування податкового компромісу платник податків має право подати уточнюючий розрахунок за діючою на час подання формою як окремий документ з переліком (описом) операцій, щодо яких здійснено уточнення показників податкової декларації.

Пунктом 3.4 Методичних рекомендацій щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу, затверджених наказом ДФС України від 17.01.2015 №13, (далі – Методичні рекомендації) визначено, що до затвердження форми уточнюючого розрахунку для застосування податкового компромісу платник податків має право подати уточнюючий розрахунок за діючою на час подання формою як окремий документ із Заявою про компроміс.

Відповідно до п. 3.4 Методичних рекомендацій до затвердження окремої форми уточнюючого розрахунку платникам ПДВ, які бажають скористатись податковим компромісом відповідно до підр. 9 прим. 2 розд. ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), слід використовувати форму уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 23.09.2014 №966 та зареєстрована у Міністерстві юстиції України 14 жовтня 2014 року за №1267/26044 (далі - уточнюючий розрахунок з ПДВ).

При цьому з метою віднесення уточнюючого розрахунку з ПДВ до такого, що поданий для застосування податкового компромісу, у його заголовній частині у графі 2, призначеній для відмітки про подання уточнюючого розрахунку як окремого документа, проставляється помітка ”ПК”. Аналогічна помітка проставляється і в крайній правій графі рядка 0110 ”Загальна”.

З метою застосування податкового компромісу платник подає окремий уточнюючий розрахунок з ПДВ за кожний окремий звітний період.

Увесь текст листівки можете переглянути тут >>>

Джерело: Державна фіскальна служба України

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»