Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

Коли платіж за використання програмної продукції є роялті, а коли – ні

Податківці в черговий раз вказали, коли платіж за використання програмної продукції буде роялті, а коли ні

Податківці в ІПК від 09.10.2018 р. №4359/6/99-99-15-03-02-15/ІПК розповіли, коли платіж за використання програмної продукції з метою оподаткування ПДВ є роялті.

У разі здійснення плати субліцензіату за отримання права на використання програмної продукції (комп’ютерної програми та/або її компонентів), платіж за таке використання на підставі пп. 14.1.225 ПКУ визначається як роялті. Але за умови, що відсутні обмеження для використання програмної продукції, визначені у вказаній нормі ПКУ. Така операція не є об’єктом оподаткування ПДВ.

У разі якщо платник податку надає право на використання програмної продукції кінцевим споживачам шляхом надання їм ключів доступу, у тому числі за допомогою мережі Інтернет, і платіж за таке використання не вважається роялті згідно з умовами, визначеними пп. 14.1.225 ПКУ, така операція звільняється від оподаткування ПДВ на підставі п. 26-1 підрозд. 2 розділу XX ПКУ.

***

Читайте також:

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі