Головна Усі новини Оподаткування ПДВ

УВАГА! З 1 грудня 2018 року будемо складати вже нові ПН та РК!

Сьогодні, 6 листопада, в «Офіційному віснику України» №85 було опубліковано Наказ №763

Ми вже повідомляли про появу Наказу №763 щодо оновлення як форм ПН та РК, так і порядку їх заповнення, а також окремо аналізували його норми в аналітиці>> 

За текстом Наказу №763 він має набрати чинності з першого дня місяця, наступного за опублікуванням. Але норми абз. 2 п. 6 (щодо незаповнення ІПН у ПН на покупця-неплатника ПДВ) та п. 8 (щодо змін до ПН за щоденними підсумками) набирають чинності з 01.01.2020 року.

Окремо ми писали про його неопублікування в жовтневих номерах офіційних видань.

І ось сьогодні, 6 листопада, в «Офіційному віснику України» №85 Наказ №763 було опубліковано. Цю інформацію підтвердили нам і в редакції «Офіційного віснику України».

Отже, з 1 грудня потрібно буде складати вже нові форми податкової накладної та розрахунку коригування та застосовувати оновлений Порядок №1307 для їх складання.

 

UPD_19/11/2018

 

Сьогодні податківці оприлюднили в рубриці Довідники перелік умовних кодів коригування для складання РК до ПН за новими правилами. Про це читайте тут>>

***

Читайте також:

Автор:
Русанова Ганна
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Оподаткування / ПДВ
Теги:
Коригування , ПДВ , Податкова накладна

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 32

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?