• Посилання скопійовано

Скільки ПН та РК продовжують підпадати під блокування?

За інформацією Южаніної, частка працюючих українських компаній, у яких блокуються податкові накладні, наразі становить майже 20%. Це вдвічі менше, ніж було в листопаді минулого року, але все ще досить багато

Скільки ПН та РК продовжують підпадати під блокування?
У своєму Телеграм-каналі Южаніна розповідає, що частка працюючих українських компаній, у яких блокуються податкові накладні, наразі становить майже 20%. Про це повідомив бізнес-омбудсмен Роман Ващук.

Так, це вдвічі менше, ніж було в листопаді минулого року, але все ще досить багато. «Все ж таки майже 20% компаній України мають одну або більше зупинених податкових накладних, що вже репутаційно впливає на них», - уточнив бізнес-омбудсмен.

Він також на практиці описав ситуацію, коли українське адміністрування податків призвело до того, що без будь-якого судового рішення мало не задушило компанію.

Йдеться про виробничу компанію, яка після блокування та потрапляння до переліку ризикових зіткнулася з проблемою збуту клієнтам, які вирішили купувати товар за кордоном, де такої проблеми немає. 

А скільки таких нардеп особисто знає і не може порадити нічого, бо це ж контролює сам голова комітету!

Щодо зниження питомої ваги зупинених ПН/РК від їх загальної кількості, то для Ради бізнес-омбудсмена ключовою є статистика не відсотка зупинених накладних, а кількості фірм, яких це стосується.

Н. Южаніна наголошує, що 20% підприємств потерпають від дій податківців щодо блокування!

П’ята частина бізнесу, який не згорнув діяльність під час війни, а намагається вижити, утримувати робочі місця, сплачувати податки…

На її думку, питання зменшення кількості блокування не вирішено, і чергові «покращення» чи «вдосконалення» не виправлять систему.

 

Всі новини на тему блокування ПН дивиться тут.

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»