• Посилання скопійовано

Як скласти ПН у разі безоплатного постачання товарів?

У разі безоплатного постачання товарів/послуг складаються дві податкові накладні. Одна - «нульова», а інша - на суму перевищення бази оподаткування над фактичною ціною, визначену окремо за кожною операцією з постачання товарів/послуг

Як скласти ПН у разі безоплатного постачання товарів?

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що порядок заповнення податкової накладної затверджено наказом Мінфіну від 31.12.2015 №1307. Зазначеним документом встановлено, що у разі постачання товарів/послуг, крім постачання товарів, базою оподаткування для яких встановлено максимальні роздрібні ціни, база оподаткування яких перевищує фактичну ціну постачання таких товарів/послуг, постачальник (продавець) складає дві податкові накладні: 

  • одну – на суму, розраховану виходячи з фактичної ціни постачання,  
  • іншу – на суму, розраховану виходячи з перевищення ціни придбання/звичайної ціни/балансової (залишкової) вартості над фактичною ціною, або може скласти не пізніше останнього дня місяця, в якому здійснено такі постачання, зведену податкову накладну з урахуванням сум податку, розрахованих виходячи з перевищення бази оподаткування над фактичною ціною, визначених окремо за кожною операцією з постачання товарів/послуг. 

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/ПДВ

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «ПДВ»