• Посилання скопійовано

Нюанси зняття з обліку договору про спільну діяльність

Договір про спільну діяльність може бути знятий з обліку у контролюючому органі лише після припинення його дії, розірвання, закінчення строку дії чи після досягнення мети, для якої він був укладений

Нюанси зняття з обліку договору про спільну діяльність

ДПС у Вінницькій області нагадує, що Порядок обліку платників податків і зборів затверджено наказом Мінфіну від 09.12.2011 №1588 (зі змінами та доповненнями). Отже, договір про спільну діяльність може бути знятий з обліку у контролюючому органі лише після припинення його дії, розірвання, закінчення строку дії чи після досягнення мети, для якої він був укладений, визнання його недійсним у судовому порядку, а також у разі втрати ознак платника податку, які визначені ПКУ, за умови відсутності грошових зобов’язань і податкового боргу або після їх погашення (для договорів про спільну діяльність та договорів управління майном).

Аналогічний порядок діє і для договору управління майном та угоди про розподіл продукції. Звертаємо увагу, що перелік документів, які платники зобов’язана подати до контролюючого органу за своїм основним місцем обліку для зняття з обліку договору про спільну діяльність, договору управління майном або угоди про розподіл продукції, наведено у  розд. ХІ Порядку №1588

Джерело: ДПС у Вінницькій області

Рубрика: Оподаткування/Податок на прибуток

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Податок на прибуток»