Мінсоцполітики нагадало, що підприємства, незалежно від форми власності та підпорядкування, зобов'язані надавати робочі місця або навчально-виробничі ділянки для проходження виробничої практики учнями. Крім того, учням дозволено самостійно обирати для себе місце проходження виробничої практики за узгодженням з навчальним закладом.
Отже, між навчальним закладом і підприємством не пізніше ніж за два тижні до початку практики має бути укладено договір на основі Типового договору про надання робочих місць або навчально-виробничих ділянок для проходження учнями, слухачами виробничого навчання та виробничої практики (Завантажити форму типового договору >>> ).
Проте учні, слухачі ПТУ на час виробничого навчання і виробничої практики до складу (списку) і штатного розпису працівників підприємства не включаються.
Враховуючи, що зазначені відносини не є трудовими, а трактуються як навчально-виробничий процес, необхідності в укладенні строкових трудових договорів на період проходження виробничої практики немає.
Чи потрібно укладати трудовий договір під час навчально-виробничої практики?
Лист Мінсоцполітики від 20.08.2012 р. №107/021/150-12 «Щодо проходження виробничого навчання і виробничої практики учнями, слухачами професійно-технічних навчальних закладів»
Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.
Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.
на мiсяць безкоштовно!Спробувати