• Посилання скопійовано
Вилучено з «Моїх новин»

До уваги «єдинників»! В Е-кабінеті з’явилися формати для реєстраційних заяв та запитів на витяги

Вилучено з «Моїх новин»

В Е-кабінеті заяви про застосування спрощеної системи та додаток у вигляді розрахунку річного доходу слід подавати за форматами J0102003 / F0102003, Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку - F1302101. Форми Запиту для юридичних осіб поки немає

До уваги «єдинників»! В Е-кабінеті з’явилися формати для реєстраційних заяв та запитів на витяги

Цій статті більше 3-х років. Українське законодавство складне і мінливе, тож на даний момент редакція не гарантує її 100% актуальність. У разі сумнівів скористайтесь пошуком, щоб читати свіжіші статті і консультації, або зверніться за допомогою до нашого ШІ-консультанта.

Нагадаємо, що ще з 22 жовтня діють нові реєстраційні документи для «єдинників». Про це ми писали тут.

А станом на 28.11.2019 р. в Єдиному вікні було додано версії на виконання вимог наказу Мінфіну від 16.07.2019 року №308 (з 01.12.2019 року):

  • F/J 0102003 - Заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
  • F/J 0102103 - Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
  • F/J 1302101 - Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
  • F/J 1402101 - Витяг з реєстру платників єдиного податку.

Але фактично протягом всього 2020 року та й на початку січня 2021 року цими форматами скористатися в Е-кабінеті було не можливо, оскільки вони були відсутні. Тому весь цей час «єдинники» могли відправляти ці документи тільки через меню Листування з ДПС, надсилаючи відскановані варіанти заповнених заяв та запитів. Про це ми писали тут.

А податківці витяги з реєстру також надсилали в сканованому вигляді у вигляді листа (але не завжди).

І ось в Електронному кабінеті нарешті з'явилися такі форми у форматі XML:

  • Заява про застосування спрощеної системи оподаткування (J0102003/F0102003) та як додаток до неї Розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування (J0102103/F010213);

  • Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку (F1302101). Але форми Запиту для юросіб поки в Електронному кабінеті немає. 

Також "єдиннику" тепер буде приходити саме в електронному вигляді Витяг з реєстру платників єдиного податку. Для цього  в переліку форматів додано  J1402101/F1402101.

Увага!

Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER, а обговорювати їх – у найбільшій групі бухгалтерів на Facebook

Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Облік та звітність/Автоматизація

Зверніть увагу! Матеріали в розділі «Новини», а також коментарі до них можуть містити аналітичні погляди сторонніх експертів та представників державних органів. Редакція докладає зусиль для перевірки достовірності даних, проте думка авторів може не збігатися з позицією редакції.

Оскільки податкове та бухгалтерське законодавство постійно змінюється, ми рекомендуємо використовувати наведену інформацію як довідкову та звертатися за індивідуальною консультацією перед прийняттям фінансових рішень. Редакція здійснює модерацію коментарів відповідно до Редакційної політики сайту.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Автоматизація»