ДФС у Закарпатській області роз'яснює: якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, то податковий розрахунок у вигляді окремого витягу за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням та надсилає копію такого розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу у порядку, встановленому пунктом 49.3 ст. 49 ПКУ.
Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. №4.
Окремого механізму подання копій податкового розрахунку за формою №1ДФ Порядком не встановлено.
Згідно з п. 2.3 розділу II Порядку податковий розрахунок подається податковими агентами в один із таких способів:
- засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо використання електронного цифрового підпису відповідальної особи податкового агента у порядку, визначеному законодавством;
- на паперовому носії разом з електронною формою на електронному носії інформації;
- на паперовому носії, якщо кількість рядків у податковому розрахунку не перевищує десяти.
Отже, юридична особа, яка подає податковий розрахунок за формою №1ДФ на паперових носіях, надсилає копію розрахунку до контролюючого органу за місцезнаходженням не уповноваженого відокремленого підрозділу поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.
При цьому копія податкового розрахунку за формою №1ДФ повинна дублювати дані, зазначені у розрахунку, поданому до контролюючого органу за місцезнаходженням юридичної особи. Інших умов щодо подання копії податкового розрахунку за формою №1ДФ не встановлено.
Заповнення форми №1ДФ: покрокова інструкція та зразок від ДФС >>
Про особливості заповнення рядка «Військовий збір» у розділі II форми №1ДФ читайте тут >>