ДФС в інформаційно-довідковому ресурсі "ЗІР" (підкатегорія 115.05) роз'яснила, що у звітності щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів платник податку повинен зазначати усі передбачені в них кількісні показники з точністю до шести знаків включно після коми.
Якщо будь-які графи звітів не заповнюються через відсутність інформації щодо кількісних показників, то у таких графах проставляються нулі.
Докладніше з особливостями заповнення звітності про обсяги виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів можна ознайомитися тут:
- Аналітика від Дт-Кт (для передплатників): алкогольно-тютюнова звітність;
- Заповнюємо алкогольно-тютюнову звітність: запитання та відповіді від ДФСУ;
- Виправляємо помилки в алкогольно-тютюновій звітності: рекомендації ДФС;
- Подання алкогольно-тютюнової звітності у разі відсутності/наявності кількох ліцензій;
- Коли алкозвітність вважається поданою з недостовірними відомостями;
- Порядок заповнення Звіту за формою №1-РА;
- Які дані включаються до алкогольно-тютюнових звітів за формами №2-РС, №1-ОА и №1-РА .
Нагадуємо, що Держрегуляторна служба звернулась до Мінфіну з вимогою щодо скасування подання звітів за формами №1-РТ та №1-РА. У разі невиконання її рішення дія Наказу №49 буде зупинена на початку вересня 2016 року. Докладніше >>>
Окрім того, у ВРУ зареєстровано кілька законопроектів, якими пропонується виключити суб’єктів роздрібної торгівлі з переліку тих, кому необхідно подавати щомісячний звіт про обсяги торгівлі. Докладніше про це тут і тут.