Головна Усі новини Облік та звітність Звітність

Набрали чинності зміни до декларацій платників єдиного податку

Сьогодні, 5 травня, набрав чинності Наказ №369, яким внесено зміни до декларацій платників єдиного податку

Нагадаємо, що Мінфін наказом від 17.03.2017 р. №369 вніс зміни до:

  • декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця,
  • декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи),
  • декларації платника єдиного податку четвертої групи.

Суттєвих змін вони не зазнали. Їх просто привели у відповідність до чинного законодавства, зокрема, змінюючи ставки податку 2% і 4% на 3% і 5%. Докладніше>>

Як зазначено у Наказі, він набере чинності з дня його офіційного опублікування, яке відбулося сьогодні, 5 травня,  в “Офіційному віснику України” №36/2017. 

 

Коли ж потрібно звітувати за оновленими формами декларації?

Як відомо, відповідно до п. 46.6 ПКУ, до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Тобто звітувати за новими формами потрібно буде за ІІІ квартал 2017 року. Але за традицією податківці можуть прийняти інше рішення й вказати про подання декларації з єдиного податку за новою формою вже за ІІ квартал. Поки що офіційних роз'яснень ДФСУ з цього приводу немає. 

Автор:
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Облік та звітність / Звітність
Теги:
1 група ЄП , 2 група ЄП , 3 група ЄП , 4 група ЄП , Єдиний податок , Декларація

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?