«Вісник. Офіційно про податки»
Уточнююча форма №1ДФ подається на підставі інформації з попередньої поданої форми і містить інформацію лише про рядки та реквізити, які уточнюються (п. 4.4 розділу IV Порядку №4).
Для вилучення одного помилкового рядка з попередньої введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 зазначити «1» – на виключення рядка.
Для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 зазначити «0» – на введення рядка.
Якщо коригування доходів проводиться щодо одного працівника, то в уточнюючій формі №1ДФ зазначаються два рядки, один – на вилучення даних по ньому, другий – на введення. Стосовно фізичних осіб, щодо яких інформацію з доходів і податків було відображено у попередньму звіті, що уточнюється, правильно, інформація не вноситься. Уточнююча форма подається лише на тих осіб, щодо яких було допущено помилку.
У разі коли необхідно уточнити інформацію щодо всіх фізичних осіб, то аналогічно щодо цих працівників зазначаються два рядки на виключення та на введення. Номер за порядком в таких випадках не має значення, головним показником у звітності є РНОКПП.
Надія Філіповських,
заступник начальника Управління – начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб
Управління адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС України
***
Читайте також:
- Для заповнення форми №1ДФ – нові ознаки доходів. Оприлюднено проект Мінфіну
- Виправлення помилок в ф. №1ДФ: як виправляти та що за це буде?
- Нарахували дохід фізособі-підприємцю, але не виплатили його: як відобразити в формі №1ДФ?
- Відображаємо у ф. №1ДФ оренду, медстрахування, призи та перерахунок ПДФО: інструкція від ДФС