• Посилання скопійовано

Триває опитування щодо досвіду застосування законодавства України у сфері ТЦУ, – Мінфін

До 1 травня триває опитування щодо досвіду застосування законодавства України у сфері ТЦУ. У межах цієї ініціативи вітаються коментарі міжнародних груп компаній (МГК), експертів та інших зацікавлених сторін, таких як громадські організації, наукові установи

Триває опитування щодо досвіду застосування законодавства України у сфері ТЦУ, – Мінфін

Мінфін повідомляє, що до 1 травня 2025 року триває опитування щодо досвіду застосування законодавства України у сфері трансфертного ціноутворення, яке проводиться спільно з Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).

Це опитування є важливим інструментом для оцінки ефективності трансфертного ціноутворення* та виявлення проблемних аспектів законодавства в цій галузі. Результати таких досліджень сприяють удосконаленню нормативної бази та адаптації національного законодавства до міжнародних стандартів, що покращує податковий контроль і захищає економічні інтереси України.

У межах цієї ініціативи вітаються коментарі міжнародних груп компаній (МГК), експертів та інших зацікавлених сторін, таких як громадські організації та наукові установи.

Отримані коментарі сприятимуть удосконаленню правової та адміністративної системи з метою досягнення двоєдиної мети правил трансфертного ціноутворення: забезпечення належної податкової бази та запобігання подвійного оподаткування.

Запрошуємо усі зацікавлені сторони надіслати свої коментарі не пізніше 1 травня 2025 року, заповнивши опитувальник.

У разі наявності питань та зауважень – пишіть на TP@minfin.gov.ua (копія на TP.CapacityBuilding@oecd.org).

Нагадуємо, що опитування є конфіденційним. Інформація стосовно конкретної особи чи організації не розголошуватиметься. Результати можуть бути опубліковані лише в узагальненому вигляді.

 

Довідково 

* Основна мета трансфертного ціноутворення — забезпечити справедливе оподаткування операцій між пов’язаними особами шляхом дотримання принципу «витягнутої руки». Цей принцип є основою для уникнення маніпуляцій із прибутками через штучне заниження або завищення цін у міжнародних операціях та передбачає, що ціни в контрольованих операціях між пов’язаними сторонами повинні відповідати умовам, які були б встановлені між незалежними сторонами на відкритому ринку.

Джерело: Міністерство фінансів України

Рубрика: Облік та звітність/Звітність

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Звітність»