У нас була звітність з ПДФО та ВЗ і нам доєднали звітність з ЄСВ, утворивши об’єднану звітність. Але мені здається, що це просто таке хибне розуміння, що це об’єднана звітність. Її побудова, спосіб подання окремих видів розрахунків, заповнення додатків, вони все одно мають свою унікальність.
І так дивимося. Те, що раніше називалось ф. №1ДФ, мало ознаку податкової декларації. Те, що ми з вами подавали з ЄСВ (додаток 4) мав статус звітності, яку ми подавали з ЄСВ. Що ми тепер маємо? Нам об’єднали податкову декларацію зі звітністю в такий самий спосіб. Тобто сама форма звітності складається з реквізитів декларації і звітності. Тобто, щоб перейти до розрахункових показників, спочатку треба пройти реквізити податкової декларації та реквізити звітності. Подивимось це на слайдах у відео.
Сам розрахунок є основою так званої декларації, але відображає пріоритетно ті дані, які відповідають таблиці 1 Звіту з ЄСВ.
До розрахунку йдуть обов’язкові додатки:
- Додаток 1 - це та сама Таблиця 6, яка у нас з вами була.
- Додатки 2 та 3 нас з вами, звичайних страхувальників, не стосуються. Це для страхувальників, які нараховують військові виплати, грошові забезпечення, соціальні допомоги різного статусу.
- Додаток 4 є сьогодні саме тим додатком, який повністю дорівнює формі №1ДФ з оновленим виглядом.
- Додаток 5 є повною копією Таблиці 5 зі Звіту з ЄСВ про трудові відносини.
- Додаток 6 стосується тих роботодавців-страхувальників, які мають пільгові страхові місця, пільговий страховий стаж, атестовані робочі місця, тобто все те що раніше відображалося у Таблиці 7.
Ось так ми з вами коротко познайомилися з нашою звітністю.
Читайте також:
- Єдина «зарплатна» звітність: як звітуватимемо з ПДФО, ВЗ та ЄСВ?
- Єдина звітність від роботодавця з типом «Довідковий»: як та коли подавати?
- Як виправляти помилки у новій єдиній звітності з ЄСВ, ПДФО та ВЗ?
- Єдина звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ для роботодавців може стати щомісячною
- Що буде за неподання єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ?