Головна Усі новини «Дебет-Кредит» Новини партнерів

All inclusive для ФОП у Sense: віддалене відкриття рахунку та безкоштовне обслуговування

Альфа-Банк Україна оновив Sense SuperApp, цифровий банк для приватних осіб і підприємців. Вперше в Україні «Альфа» запустила для фізосіб-підприємців повний all inclusive: відкриття рахунку віддалено через відеочат, 3% на залишок і безкоштовне обслуговування рахунку. Розбираємося в нових перевагах Sense для ФОПів

Альфа-Банк Україна оновив Sense SuperApp, цифровий банк для приватних осіб і підприємців.

Віддалене відкриття бізнес-рахунку через відеочат. Лише за 10 хвилин. У листопаді 2020-го «Альфа» запустила функцію відкриття рахунку через відеочат для фізосіб, тепер це доступно і ФОПам. Такого в Україні ще ніхто не робив. Підприємці можуть відкрити бізнес-рахунок у гривні за 10 хвилин віддалено, без відділень, менеджерів і черг. Як це зробити:

 • встановити Sense SuperApp з App Store, Google Play або HUAWEI AppGallery;
 • вибрати тариф та почати відеодзвінок зі співробітником банку;
 • сфотографувати документи та підписати їх електронним підписом;
 • активувати рахунок і передати свої реквізити партнерам для оплати.

Важливо: під час відкриття рахунку ФОПа банк повинен повідомити про це податкову службу України. А якщо у клієнта паспорт старого зразка і немає кредитної історії, доведеться пройти додаткову перевірку – все відповідно до законодавства країни.

Нові пакети послуг all inclusive для ФОПів. Head – для всіх підприємців, Lead – для IT-фахівців і фрилансерів. У пакет включено:

 • безлімітні платежі по Україні без комісії;
 • безкоштовне перерахування валюти з рахунку ФОПа на рахунок фізособи;
 • продаж валюти без комісії 24/7;
 • виведення доходу на картку фізособи в «Альфі» без комісії;
 • безкоштовне поповнення рахунку готівкою через банкомати, каси, термінали партнерів;
 • відсотки на залишок;
 • квитки для доступу в AHUB, мережу коворкінгів і просторів для бізнес-зустрічей та навчання від «Альфи»;
 • участь у програмі лояльності Cash'U CLUB і кешбек до 10% (якщо відкрити пакет послуг для фізосіб).

Обслуговування пакету Lead для IT-сфери та фрилансерів безкоштовне.

Пакет Head безкоштовний у перші три місяці після відкриття рахунку, а потім потрібно виконати мінімум одну з трьох умов, щоб не платити за пакет:

 • 10 трансакцій бізнес-карткою;
 • розрахунки бізнес-карткою на суму від 10 000 грн;
 • середньоденний залишок 50 000 грн.

Якщо виконати одну з умов не вийде, доведеться заплатити за пакет 99 грн за місяць. У Sense SuperApp можна стежити за виконанням умов у розділі «Інформація».

Дохід на залишок на ФОП-рахунку. У нових пакетах Head і Lead клієнти «Альфи» отримають додаткову фішку – 3% річних на залишок. Послугою легко керувати просто в Sense: в розділі «Керування» можна активувати або деактивувати нарахування відсотків. Уже з наступного дня після активації функції нараховуються відсотки. Головне, щоб мінімальний залишок за рахунком на кінець дня був 20 000 грн.

QR-код з реквізитами бізнес-рахунку. Передати партнерам реквізити для оплати можна як в стандартному вигляді, так і за допомогою QR-коду, який зручно зчитати камерою смартфона. Щоб отримати такий QR-код, потрібно натиснути на символ QR біля номера IBAN або перейти до розділу інформації за рахунком і зробити все там.

Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
«Дебет-Кредит» / Новини партнерів
Теги:
Реклама

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!

Коментарі: 0

Новини по темі