• Посилання скопійовано

Про що нас запитували минулого тижня

10 найцікавіших питань, відповіді на які отримали користувачі нашого сервісу consulting.dtkt.ua за минулий тиждень

Про що нас запитували минулого тижня

Строки зберігання документів поширюються й на підприємців 

Тривалість діяльності фізособи-підприємця ІІ групи єдиного податку понад 10 років. Чи можна знищити документи (крім останніх трьох років) і як правильно це зробити, якщо перевірок ще не було?

Договір поставки може бути як в усній, так і в письмовій формі  

Чи є обов'язковим укладання письмового договору поставки при продажу товарів юридичним особам, якщо продавець підприємець на спрощеній системі оподаткування?

Відображаємо податковий кредит за неврахованою податковою накаладною у декларації з ПДВ  

Як відобразити податкову накладну за січень 2016 р., якщо декларація за січень 2016 р. подана, але граничний строк подачі ще не минув? Чи потрібно переносити податкову накладну на наступний звітний період або подавати уточнюючий розрахунок?

Внесення фіндопомоги готівкою без оприбуткування в касі підприємства і запису в касовій книзі: наслідки  

Фінансова допомога від засновника була внесена в касу банку без оприбуткування в касі підприємства та запису в касовій книзі. Чи є це порушенням правил касової дисципліни?

Коригуємо податкові зобов'язання та податковий кредит з ПДВ у разі повернення товару

У вересні 2015 р. покупець отримав і оплатив товар. В грудні 2015 р. товар повернуто постачальнику. Кошти за цей товар перераховані покупцю в лютому 2016 р. Коли коригувати податкові зобов'язання та податковий кредит з ПДВ?

Вплив створення резерву відпусток на фінансовий результат підприємства  

Підприємство до 01.01.2015 р. не нараховувало резерву відпусток та нараховувало відпускні працівникам за рахунок витрат. Чи треба нараховувати резерв на відпустки в частині залишку на початок року з коригуванням вступного сальдо балансу за поточний рік, зменшити витрати та збільшити прибуток за 2015 р. на цю суму, а потім на цю ж суму зменшити "податковий" прибуток?

Підприємство продає авто фізособі за готівку: що з РРО? 

Підприємство продає автомобіль фізичній особі за готівку. Чи потрібно застосовувати РРО?

Договір поставки може бути як в усній, так і в письмовій формі

Чи є обов'язковим укладання письмового договору поставки при продажу товарів юридичним особам, якщо продавець підприємець на спрощеній системі оподаткування?

Відображаємо податковий кредит за неврахованою податковою накаладною у декларації з ПДВ

Яким чином відобразити податкову накладну за січень 2016 р., якщо декларація за січень 2016 р. подана, але граничний строк подачі ще не минув? Чи потрібно переносити податкову накладну на наступний звітний період або робити уточнюючий розрахунок?

Неверный товар в чеке РРО: как исправить?

Что делать при введении неправильного кода товара при проведении продажи через РРО? Цена верная и покупатель не отказывается от товара, ошибся кассир.

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: «Дебет-Кредит»/Новини порталу

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Новини порталу»