Чи потрібен РРО, якщо кошти надходять з рахунку 2924, а еквайрингу немає?
Підприємство надає житлово-комунальні послуги з кодом 81.10. Всі кошти надходять виключно на рахунок. Можливості сплачувати за послуги через сайт немає, договорів еквайрингу підприємство не підписувало. Але іноді кошти надходять з рахунку 2924. Чи потрібен РРО? Що вважається місцем надання послуги?
Призупинення діяльності підприємства: що зі звітністю?
Підприємство (юрособа, платник ПДВ) тимчасово (на невизначений час) припинило свою діяльність. В штаті тільки директор і бухгалтер. Чи можна закривати річну фінзвітність зі збитками? Які наслідки для підприємства? Якщо підприємство не проводить діяльність, чи подавати «пусту» звітність?
Виправлення коду застрахованої особи в таблиці 6 Звіту з ЄСВ
У жовтні були нараховані лікарняні за 12 к.д. У Звіті з ЄСВ у таблиці 6 відобразили лікарняні за кодом застрахованої особи "10", а зарплата відображена іншим рядком. Як виправити допущену помилку в таблицях 6 та 1 Звіту з ЄСВ?
Юридична особа надає частину приміщення в оренду ФОПу. Чи можна вартість комунальних послуг включити до орендної плати? Як заповнювати графу 9 форми №20-ОПП у разі надання майна в оренду та отримання в оренду?
Як подавати форму №20-ОПП за давні об’єкти?
ТОВ має об’єкти оподаткування, створені до 2012 року. Раніше форма №20-ОПП за ними не подавалася. Чи потрібно було подавати? Чи будуть зараз штрафи, якщо подати?
Як зрозуміти шосту ознаку фіктивності емітента цінних паперів?
У підприємства актив балансу - 449 534 тис. грн, зареєстрований статутний капітал - 165 002 тис. грн. Як проаналізувати ці дані з огляду на зміст пп. 6 п. 4 Положення №393?
Угода між підприємствами про внесення змін до акту виконаних робіт: що в обліку?
Замовник відмовляється в повному обсязі оплачувати не підписаний ним акт виконаних робіт (оплачено 500 грн з 700). Якщо сторони дійдуть згоди до підписання спільних первинних документів, то на підставі яких саме первинних бухдокументів можливо відобразити вказані госпоперації в бухобліку та податковій звітності?
Облік витрат, понесених на утримання майна під час карантину
Товариство, платник податку на прибуток та ПДВ, орендує два санаторії, надає санаторно-курортні послуги. У зв’язку з карантином знижено орендну плату. Для оптимізації витрат використовується лише санаторій №1. Як відобразити витрати на оренду та експлуатацію санаторію №2, якщо гості в ньому не проживали?
За яких умов заборгованість вважається безнадійною згідно з ПКУ?
Чи можна вважати заборгованість безнадійною (пп. 14.1.11. ПКУ), зважаючи на те, що виконавцем вжито всі можливі заходи щодо її стягнення (є рішення суду про відмову у стягненні), однак строк позовної давності не пройшов?
Пролонгація заборгованості: чи дисконтувати?
Засновники підприємства кілька разів протягом 2017 – 2019 років надавали підприємству поворотну фіндопомогу, яка постійно пролонговувалася із збільшенням суми і термінів повернення. Чи потрібно дисконтувати і як цього уникнути?