28 жовтня 2014 року відбувся інтернет-семінар, присвячений питанням сумнівної та безнадійної заборгованості.
Докладні теми, які були розглянуті в ході вебінару:
1.Що таке «заборгованість» і в яких випадках вона буває сумнівною? Коли заборгованість стає безнадійною? Критерії оцінки та терміни давності, встановлені як ЦКУ, так і договором.
2.Сумнівна дебіторська заборгованість - створення резерву сумнівних боргів. Методики розрахунку розмірів резерву та порядок його бухгалтерського та податкового обліку. Списання безнадійної дебіторської заборгованості - наслідки для кредитора.
3.Утримання сумнівної дебіторської заборгованості через нотаріуса і по суду. Податкові та бухгалтерські наслідки для покупця і продавця.
4.Безнадійна кредиторська заборгованість - податкові та бухгалтерські наслідки для боржника. Чи потрібно коригувати податкові витрати та податковий кредит з ПДВ у зв'язку з товарами / послугами, заборгованість за які стала безнадійною?
5.Безнадійна заборгованість в обліку у платника єдиного податку. Чи зміниться сума доходів такого платника податків у разі списання безнадійної дебіторської або кредиторської заборгованості?
6.Безнадійна заборгованість і ПДФО (ЄСВ). Чи оподатковуються суми безнадійної заборгованості фізосіб у податкового агента?
Лектор:
Ганна Бикова , керівник київської редакції і провідний автор тижневика «Дебет-Кредит», податковий консультант-практик з багаторічним досвідом роботи головним бухгалтером, тренер з податкового обліку CAP - CIPA.
Якщо Ви не встигли подивитись наш вебінар у прямому ефірі, Ви можете зайти у розділ Архів вебінарів і подивитись його у запису >>>
Запис вебінару доступний для передплатників електронного сервісу «Дебет-Кредит».
Чекаємо Вас на наступних вебінарах «Дебету-Кредиту». Розклад вебінарів редакції >>>