• Посилання скопійовано

Збій в роботі Приватбанку: що з транзакціями та картками?

Сьогодні повідомили про можливий збій у роботі ПриватБанку. У клієнтів виникли проблеми з оплатою картками. прес-секретар Приватбанку зауважив, що проблема з оплатою банківськими картками охопила лише частину транзакції

Збій в роботі Приватбанку: що з транзакціями та картками?

Сьогодні повідомили про можливий збій у роботі ПриватБанку. У клієнтів виникли проблеми з оплатою картками.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав прес-секретар Приватбанку Олег Серга.

 "Нам відомо про проблему з оплатою банківськими картками, лише частина транзакції охоплені цією проблемою. Фахівці ПриватБанку працюють над вирішенням проблеми. Перепрошуємо за незручності", - сказав він виданню.

Що сталося?

Як відомо, користувачі банку скаржаться на те, що не можуть здійснити покупки в магазині, а також переказати кошти з картки на картку.

Своєю чергою в прес-службі спочатку заявляли, що проблеми виникли на стороні платіжних систем, а не банку. Мовляв, термінали інших банків також працюють з перебоями.

"Технічної проблеми з боку банку немає - попередньо, збій на стороні платіжних систем....Коли вирішать проблему - поки невідомо", - повідомив раніше Серга.

При цьому співзасновник Monobank Олег Гороховський допустив, що проблема може бути саме у ПриватБанку.

"Спостерігаємо проблеми при оплаті нашими картами в терміналах Привату, при знятті готівки у банкоматах Привату, при p2p на Приват. Мабуть, збій у ПриватБанку", - написав Гороховський.

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»