• Посилання скопійовано

Нацбанк відновлює окремі операції з інвестмонетами

Наразі НБУ не лише реалізовуватиме інвестиційні монети України, а й здійснюватиме операції з купівлі інвестиційних монет та приймання пошкоджених інвестиційних монет

Нацбанк відновлює окремі операції з інвестмонетами

Національний банк України відновлює окремі операції з інвестиційними монетами України, можливість здійснення яких з початку повномасштабного вторгнення була обмежена регулятором.

Наразі Національний банк не лише реалізовуватиме інвестиційні монети України, а й здійснюватиме операції з купівлі інвестиційних монет та приймання пошкоджених інвестиційних монет України від населення для здійснення оцінки.

Зазначений перелік операцій здійснюватиметься згідно з окремими розпорядчими актами Національного банку за умови, якщо немає прямої загрози життю та здоров’ю працівників та клієнтів.

Відповідні норми зазначено в постанові Правління НБУ від 08.11.2023 №141 «Про внесення зміни до Положення про організацію готівкового обігу і ведення емісійно-касових операцій у банківській системі в особливий період», що набирає чинності з 14 листопада 2023 року.

Перелік пунктів Національного банку, які здійснюватимуть вищезазначені операції, буде розміщено на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку «Інвестиційні монети».

Джерело: Нацiональний банк України

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»