• Посилання скопійовано

2 травня Monobank потрапив під потужну DDoS-атаку

Monobank потрапив під потужну DDoS-атаку. Про це повідомив співзасновник банку Олег Гороховський. Поки інформації про відновлення роботи немає

2 травня Monobank  потрапив під потужну DDoS-атаку

2 травня Monobank знаходиться під потужною DDoS-атакою. Про це сьогодні повідомив співзасновник банку Олег Гороховський у Telegram.

"Ще один потужний DDoS. Завзяті вони, нічого не скажеш. Дуже хочуть звалити наш банк. Але це важко. Заваліть краще якесь онлайн-казино, ідіоти", - йдеться у його повідомленні.

Це не перший масштабний збій.

Нагадаємо, що 1 травня та 1 квітня теж були проблеми в застосунку Monobank. Технічний збій виражався у двох помилках: або при спробі відкрити додаток, або при спробі зробити якийсь платіж.

А ще раніше 12 грудня 2023 року monobank потрапив під масовану DDoS-атаку. Згодом зʼявилося повідомлення, що атаку відбили.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»