• Посилання скопійовано

Вимоги щодо регулятивного капіталу для надавачів платіжних послуг буде оновлено

Планується оновити пруденційні вимоги до небанківських надавачів платіжних послуг, зокрема щодо розрахунку та складових елементів регулятивного капіталу

Вимоги щодо регулятивного капіталу для надавачів платіжних послуг буде оновлено

Національний банк пропонує оновити пруденційні вимоги до небанківських надавачів платіжних послуг, зокрема щодо розрахунку та складових елементів регулятивного капіталу, включення до нього субординованого боргу, порядку його врахування.

Ці зміни є черговим кроком у наближенні регулювання фінансового сектору в Україні до вимог права ЄС.

Проєктом постанови “Про деякі питання визначення регулятивного капіталу небанківських надавачів платіжних послуг” (далі – Проєкт) пропонується:

  • затвердити Положення про вимоги до регулятивного капіталу небанківських надавачів платіжних послуг;
  • затвердити Зміни до Положення про авторизацію надавачів фінансових послуг та умови здійснення ними діяльності з надання фінансових послуг;
  • визнати таким, що втратило чинність, Положення про встановлення пруденційних нормативів, що є обов’язковими для дотримання небанківськими надавачами платіжних послуг, та визначення методики їх розрахунку.

Ознайомитися з матеріалами для обговорення можна за посиланнями:

Національний банк приймає зауваження та пропозиції до Проєкту до 12 травня 2025 року включно за визначеною формою.

Джерело: Нацiональний банк України

Рубрика: Фінанси і банки/НБУ і банківська система

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «НБУ і банківська система»