Головна Усі новини Фінанси і банки Валюта і цінні папери

Нацбанк розпочав переоформлення генліцензій на здійснення валютних операцій

Нацбанк розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій на нові ліцензії на здійснення валютних операцій

Національний банк України повідомляє, що він розпочав переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій* на нові ліцензії на здійснення валютних операцій згідно із Законом «Про валюту і валютні операції».

Сьогодні Національний банк прийняв рішення про переоформлення генеральних ліцензій на здійснення валютних операцій першим восьми небанківським фінансовим установам, які здійснюють діяльність на ринку обміну валют:

  1. ТОВ «ФК «АЛЬФА-ІНВЕСТ ГРУП»;
  2. ТОВ «ФІНОД»;
  3. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ФІНАНСОВИЙ СВІТ»;
  4. ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «КОНВЕРСІЯ»;
  5. ТОВ «ІНОМЕ ГРУП»;
  6. ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ»;
  7. ТОВ «24 ОНЛАЙН»;
  8. ТОВ «ПОСТ ФІНАНС».

Видані на підставі Закону про валюту ліцензії на здійснення валютних операцій діятимуть безстроково, тоді як раніше генеральні ліцензії на обмін валют видавались на строк до 3 років.

Нагадаємо, Національний банк надав можливість спрощеного переоформлення ліцензій всім учасникам ринку обміну валют. Для цього небанківські фінансові установи повинні подати невеликий пакет документів та повернути оригінал генеральної ліцензії. Регулятор приймає рішення про переоформлення ліцензії впродовж двох місяців після отримання пакета документів.

Зазначимо, що Законом України «Про валюту і валютні операції»** також передбачена можливість отримання ліцензії на здійснення валютних операцій операторами поштового зв'язку.

* переоформленню підлягають генеральні ліцензії на здійснення валютних операцій, які видавалися на підставі Декрету Кабінету Міністрів України «Про систему валютного регулювання і валютного контролю».

** Закон України «Про валюту і валютні операції» уведено в дію 7 лютого 2019 року.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Фінанси і банки / Валюта і цінні папери
Теги:
Валюта , Ліцензія , Банки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

Коментарі: 0

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?