• Посилання скопійовано

Чи може застосовуватися підсумований облік робочого часу для працівників-сумісників?

Держпраці вважає, що підсумований облік робочого часу не може застосовуватися для працівників-сумісників. Про це – далі у новині

Чи може застосовуватися підсумований облік робочого часу для працівників-сумісників?

Держпраці наголосила, що за одним трудовим договором працівник-сумісник може виконувати роботу не більше ніж на тарифну ставку, тобто нормальна тривалість робочого часу працівника не повинна перевищувати 40 годин на тиждень.

 

Від редакції. Нагадаємо, що у табелі має бути відображено фактичне використання робочого часу. Облік використання робочого часу здійснюється за кожний робочий день (зміну). Кількість відпрацьованого часу слід заповнювати у годинах. Умовні позначення видів неявок працівників робляться лише на підставі офіційних документів.

Кожного працівника включають до табеля, як правило, один раз. Винятком є внутрішні сумісники. Особи, які суміщають на підприємстві, в установі, організації, зазначаються двічі з метою відображення робочого часу за основною посадою та за сумісництвом. Тому у разі внутрішнього сумісництва табель обліку використання робочого часу ведеться за двома посадами.

***

Читайте такожТабель обліку використання робочого часу (форма №П-5): інструкція із заповнення та нестандартні ситуації

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»