• Посилання скопійовано

Чи потрібно у трудову книжку вносити запис про умови випробування

Держпраці наголошує, що запис у трудовій книжці про умови випробування під час прийняття на роботу працівника не робиться

Чи потрібно у трудову книжку вносити запис про умови випробування

Держпраці у Кіровоградській області зазначила, що у трудовій книжці має бути проставлене те число, з якого розпочалися трудові відносини, тобто початок випробування. Тобто в трудовій книжці має бути зазначено фактичну дату прийняття на роботу.

З кожним записом, що заноситься до трудової книжки на підставі наказу (розпорядження) про призначення на роботу, переведення і звільнення, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний ознайомити працівника під підпис в особовій картці, де має повторюватися відповідний запис із трудової книжки (вкладиша).

Відповідно до п. 2.4 Інструкції №58 усі записи в трудовій книжці про прийняття на роботу, переведення на іншу постійну роботу або звільнення, а також про нагороди та заохочення вносяться власником або уповноваженим ним органом після видання наказу (розпорядження), але не пізніше від тижневого строку, а в разі звільнення – у день звільнення і мають точно відповідати тексту наказу (розпорядження).  

Більше про порядок ведення трудових книжок Держпраці розповідала тут>>

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»