• Посилання скопійовано

На кого поширюватиметься законопроект щодо праці ФОПів? - думка А. Реви

Міністр соцполітики підкреслив, що ця ініціатива не торкнеться представників IT-індустрії та фрілансерів

На кого поширюватиметься законопроект щодо праці ФОПів? - думка А. Реви

Міністр соцполітики Андрій Рева в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV розповів, що обмеження у використанні ФОП направлено тільки проти тих, хто хоче таким чином платити менше в бюджет.

За його словами, нова ініціатива не стосуватиметься працівників IT і фрілансерів.

«Я хочу заспокоїти. Про фізичних осіб підприємців мова не йде, вони як працювали, так й працюватимуть. Але ті, хто намагається використовувати ці державні механізми для мінімізації своїх платежів до бюджету, з ними ми будемо боротися», – сказав Рева.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман додав, що істотні рішення в цьому питанні не прийматимуть без експертного обговорення.

Опублікований на сайті Міністерства соцполітики законопроект пропонує використовувати сім ознак для встановлення трудових відносин. Для того, щоб їх вважали такими досить трьох збігів.

***

Читайте також:

Джерело: ФАКТИ. ICTV

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»