• Посилання скопійовано

Чи встановлювати для ВПО випробувальний термін?

У період дії воєнного стану під час укладання трудового договору умова про випробування може бути встановлена для будь-якої категорії працівників. Тож це стосується й ВПО

Чи встановлювати для ВПО випробувальний термін?

Держпраці повідомляє, що працівник, котрий переїхав із тимчасово окупованої території до Запоріжжя, знайшов роботу в закладі торгівлі. Він поцікавився в посадовців управління інспекційної діяльності у Запорізькій області, чи мав право роботодавець встановлювати йому випробувальний термін. Інспектори пояснили, що, відповідно до статті 26 Кодексу законів про працю України, для внутрішньо переміщених осіб випробування при прийнятті на роботу не встановлюється. Проте в період дії воєнного стану ця норма не застосовується, й під час укладання трудового договору умова про випробування може бути встановлена для будь-якої категорії працівників.   

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»