• Посилання скопійовано

Як працівникам знайти щастя на роботі: поради від Держпраці

Для підвищення загального рівня щастя на роботі однією із важливих дій роботодавців є підвищення внутрішньої мотивації. Один із прикладів мотивації співробітників – взаємодія з підлеглими

Як працівникам знайти щастя на роботі: поради від Держпраці

Як бути щасливим на робочому місці? Цим питанням задається чи не кожна людина! Все більше уваги, зусиль та ресурсів роботодавці мають приділяти для підвищення рівня щастя своїх працівників. Зазначає Східне міжрегіональне управління Державної служби України з питань праці.

Зрештою, переваги очевидні! Щасливі працівники насолоджуються тим, що вони роблять, і працюють старанніше та наполегливіше. Більше уваги приділяють своїм посадовим обов’язкам. Намагаються виконати їх якомога якісніше та креативніше. Виконання монотонної роботи, без перерв, тривалий час зменшує рівень продуктивності людини, тому значну увагу має бути приділено відпочинку та розвантаженню працівників на робочому місці. Отже, зникають думки про звільнення чи взагалі суїцидальні настрої, бо внутрішній (психічний) стан людини може бути надзвичайно крихким механізмом.

 

Що ж можна зробити, щоб підвищити рівень щастя на роботі?

Однією з рушійних сил є – визначення цілей і робота над їх досягненням, адже ціль – це потужний інструмент для мотивації окремих працівників та всього колективу загалом.

Для підвищення загального рівня щастя наступною дією є – підвищення внутрішньої мотивації. Одним із прикладів мотивації співробітників є взаємодія з підлеглими. Це необхідно, щоб відстежити ступінь зацікавленості працівників у результатах праці. Основна частина керівників має невиразне уявлення про рівень мотивації у своєму колективі або не має його взагалі. Заповнюється цей пробіл звичайним спілкуванням із колективом. На заздалегідь запланованих зустрічах обговорюйте не лише робочі моменти, але і плани на майбутнє. Постарайтеся вникнути в те, що важливо для співробітників зараз, що рухає кожним і що перешкоджає прогресу.

Та останнє на сьогодні – усвідомлення та використання сильних сторін співробітників. Знання сильних та слабких сторін своїх співробітників і пошук або створення можливостей для їх використання покращує продуктивність і психічне здоров’я колективу.

ДО УВАГИ!

Повідомляємо про можливість отримання безкоштовної професійної консультативної допомоги у сфері повноважень Державної служби України з питань праці в рамках розширення реалізації проєкту щодо консультаційної підтримки в засобах масової інформації. На офіційних вебсайтах територіальних органів та сторінках у соціальних мережах наявні посилання на інформаційний портал у рубриці «Запитання-відповіді» на сайті Державної служби України з питань праці, а також на інформаційному порталі.

Корисні матеріали та ресурси до теми:

Джерело: Державна служба з питань праці

Рубрика: Праця та соціальний захист/Трудові відносини

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Трудові відносини»