Головна Усі новини Праця та соціальний захист ЄСВ, соціальний захист

Єдиний соцвнесок можуть повернути Пенсійному фонду

Зареєстровано законопроект про повернення адміністрування єдиного соціального внеску від Міндоходів до Пенсійного фонду

Відповідно до Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи, який набрав чинності 11 серпня 2013 року, функції з адміністрування єдиного соцвнеску від Пенсійного фонду було передано до Міністерства доходів і зборів.

28 лютого 2014 року Верховною Радою прийнято постанову «Про вдосконалення діяльності органів доходів і зборів», якою Кабміну рекомендовано здійснити комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію Міндоходів.

Таким чином, для приведення законодавства у відповідність необхідно внести відповідні зміни до законодавчих актів України. З огляду на це, розроблено та зареєстровано законопроект №4589, яким пропонується внести зміни до 117 законодавчих актів України, якими передбачається узгодження правовідносин органів державної податкової служби, органів державної митної служби, а також покладенням функцій адміністрування єдиного внеску на органи Пенсійного фонду України.

Прийняття цього Закону забезпечить ефективну реалізацію податкової та митної політики у державі, адміністрування єдиного соцвнеску, а також усунення можливих правових колізій щодо зазначених питань у зв’язку з ліквідацією Міндоходів і відновленням діяльності Державної податкової служби та Державної митної служби.

Автор:
«Дебет-Кредит»
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Праця та соціальний захист / ЄСВ, соціальний захист
Теги:
Єдиний соціальний внесок , Пенсійний фонд , Законопроекти

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції.

Коментарі: 8

Новини по темі

Консультації по темі

Хочете отримувати

найважливіші новини від «Дебету-Кредиту»?