• Посилання скопійовано

Мінфін рекомендує ДФС скоротити кількість позапланових перевірок

Рівень планових перевірок в розвинених країнах світу становить понад 50% від загального числа, стверджує Мінфін

Мінфін рекомендує ДФС скоротити кількість позапланових перевірок

Министерство финансов рекомендует сократить количество внеплановых проверок бизнеса по отношению к плановым. Об этом 29 июля в ходе презентации ключевых показателей эффективности (KPI) для ГФС заявила руководитель проектного офиса реформ при министерстве финансов Яна Бугримова, передаёт корреспондент РБК-Украина.

По ее словам, на сегодняшний день доля плановых проверок, которые осуществляет ГФС, в соотношении к внеплановым составляет до 20%.

"Это очень мало. Мы ставим задачи на конец 2016 года получить значение 35%, а на конец 2017 года - 40%", - добавила Бугримова, уточнив при этом, что это не означает только увеличение количества плановых проверок, подразумевается также уменьшение количества внеплановых проверок.

По словам Бугримовой, в развитых странах мира доля плановых проверок составляет более 50% от общего количества.

Как сообщалось, ГФС издала приказ, призванный снизить давление на бизнес. Подробнее >>

Джерело: РБК-Україна

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024164
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 512
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 9356
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024165
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202460