• Посилання скопійовано

З 1 січня перевірки Держпродспоживслужби повинні супроводжуватись відеофіксацією — маємо текст наказу!

«Дебет-Кредит» першим отримав текст наказу Держпродспоживслужби щодо впровадження процедури відеофіксації під час перевірок

З 1 січня перевірки Держпродспоживслужби повинні супроводжуватись відеофіксацією — маємо текст наказу!

З 1 січня 2018 року  на всій території України всі заходи державного контролю (нагляду) повинні супроводжуватися відеофіксацією. Це передбачено наказом Держпродспоживслужби від 20.12.2017 р. №1207 «Про впровадження процедури відеофіксації».

Про нього ми уже згадували ось тут, проте зараз маєте можливість ознайомитися безпосередньо з самим наказом, який редакція отримала від Держпродспоживслужби.

 

Зокрема, наказом доручено керівникам ГУ Держпродспоживслужби в областях та м. Києві:

1) У обсягах, необхідних для виконання перевірок, забезпечити головні управління засобами відеофіксації (у т.ч. засобами для зберігання  відеофіксації), що призначені для фіксування процесів планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю).

2) Починаючи з 01.01.2018 року при здійсненні державного контролю (нагляду) у сфері госпдіяльності фіксувати процеси планових або позапланових перевірок засобами відеофіксації відповідно до Методрекомендацій фіксування процесів здійснення планових та/або позапланових заходів державного нагляду (контролю) засобами відеофіксації.

3) Визначити осіб, відповідальних за впровадження фіксування процесів планових та/або позапланових перевірок засобами відеофіксації, а також архівування та зберігання цієї інформації.

У Держпродспоживслужбі сподіваються, що впровадження процедури відеофіксації значно знизить корупційні ризики. «Якщо хтось із інспекторів під час перевірок буде «гратися» з законом – вмить стане «зіркою» Ютуба», - обіцяв Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа.

Кого перевірить Держпродспоживслужба у 2018 році? Плани перевірок дивіться тут>>

Автор: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024158
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 457
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 7826
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459