• Посилання скопійовано

ДПС дозволили проводити позапланові перевірки під час війни

З 24 листопада дозволено проводити документальні позапланові перевірки, що проводяться з окремих підстав, а також з питань оподаткування юридичними особами або іншими нерезидентами, які здійснюють господарську діяльність через постійне представництво

 ДПС дозволили проводити позапланові перевірки під час війни

Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків повідомляє, що внесено зміни до ПКУ Законом України від 03.11.2022 р. №2719-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо приватизації державного і комунального майна, яке перебуває у податковій заставі, та забезпечення адміністрування погашення податкового боргу» (далі – Закон №2719-ІХ).

Відповідно до Закону №2719-ІХ відновлюються:

  1. документальні позапланові перевірки, що проводяться з підстав, визначених пп. 78.1.2, 78.1.5, 78.1.14, 78.1.15, 78.1.16, 78.1.21, 78.1.22 ПКУ.
  2. документальні позапланові перевірки з питань оподаткування юридичними особами або іншими нерезидентами, які здійснюють господарську діяльність через постійне представництво на території України, доходів, отриманих нерезидентами з джерелом їх походження з України, та/або документальних позапланових перевірок нерезидентів (представництв нерезидентів).

***

Читайте також: Позапланові податкові перевірки повертаються: аналіз Закону №2719

Джерело: Центральне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»