• Посилання скопійовано

Скільки податків сплачено платниками до бюджету за січень 2023 року?

У січні 2023 року надходження (сальдо) до зведеного бюджету з платежів, які контролює ДПС, становлять 68,1 млрд грн. До державного бюджету надійшло 36,1 млрд грн, до місцевих бюджетів – 32 млрд грн

Скільки податків сплачено платниками до бюджету за січень 2023 року?

ДПСУ розповідає, що платники продовжують підтримувати нашу державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їхній активній громадянській позиції та патріотизму бюджет стабільно отримує такі потрібні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам. 

Так, у січні 2023 року надходження (сальдо) до зведеного бюджету з платежів, які контролює ДПС, становлять 68,1 млрд грн. До державного бюджету надійшло 36,1 млрд грн, до місцевих бюджетів – 32 млрд грн.

Надходження (сальдо) до загального фонду державного бюджету у січні 2023 року становили 35,8 млрд грн. При цьому платникам на рахунки відшкодовано найбільшу суму ПДВ за останні 3 роки – 19,3 млрд грн.

Понад минулорічний мирний факт до загального фонду державного бюджету надійшло податків та зборів на доходи фізичних осіб – 2 млрд грн (+20,9%) та акцизного податку з вироблених та ввезених товарів (продукції) – 2,3 млрд грн (у 1,8 раза). 

Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні 2023 року становило 32,4 млрд грн, що на 5,4 млрд грн, або на 20 відс. більше, ніж у січні 2022 року.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!

Джерело: ДПСУ

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»