• Посилання скопійовано

Особливості обміну даними між судом та учасником судового процесу у Е-суді

З комп’ютерної програми «Д-3» до електронного кабінету користувача Електронного суду передаються окремі типи електронних примірників документів у справі. Докладніше про них - далі у новині

Особливості обміну даними між судом та учасником судового процесу у Е-суді

Нещодавно ми розповідали, який зміст має квитанція про доставку документів користувачу в Е-суді.

Зокрема, у квитанції наводиться перелік (опис) документів, що були надіслані. У ньому зазначається повний перелік документів, приєднаних до заяви, із вказанням назви файлів та їх ідентифікатора в системі і відповідними файлами підпису відправника.

А тепер Електронне судочинство  у своєму Телеграм-каналі зупинилася на особливостях обміну даними між судом та учасником судового процесу через Е-суд.

Зокрема, електронні примірники документів у справах, які були створені в Автоматизованій системі документообігу суду (АСДС), та прикріплені до них скановані матеріали (файли) передаються до бази даних «Електронного суду» в автоматичному режимі за таким маршрутом:

АСДС → Центральна база даних →Електронний суд.

З комп’ютерної програми «Д-3» до електронного кабінету користувача Електронного суду передаються такі типи електронних примірників документів у справі:

  1. реєстраційна картка вхідного документа;
  2. реєстраційна картка вхідної електронної пошти;
  3. протоколи автоматизованого розподілу справи (повторного, визначення слідчого судді тощо);
  4. судові рішення;
  5. документи, що переведені до технологічного статусу «Оригінал»;

Для електронних примірників документів, які створювались в АСДС за допомогою текстового редактора, при переведенні до технологічного статусу «Оригінал» формується відповідна HTML-форма. Така форма завантажується до відповідного файлового сховища, з якого відбувається її вивантаження у разі відкриття документа в електронному кабінеті. 

Таким чином, помилка «Документ у процесі завантаження…» може виникати внаслідок технічних недоліків у процесі вивантаження HTML-форми відповідного документа зі сховища або її відсутності в останньому.

Автор: Русанова Ганна

Джерело: «Дебет-Кредит»

Рубрика: Право і відповідальність/Контролюючі органи і перевірки

Зверніть увагу: новинна стрічка «Дебету-Кредиту» містить не тільки редакційні матеріали, але також статті сторонніх авторів, роз'яснення співробітників фіскальної служби тощо.

Дані матеріали, а також коментарі до них, відображають виключно точку зору їх авторів і можуть не співпадати з точкою зору редакції. Редакція не ідентифікує особи коментаторів, не модерує тексти коментарів та не несе відповідальності за їх зміст.

30 днiв передплати безкоштовно!Оберiть свiй пакет вiд «Дебету-Кредиту»
на мiсяць безкоштовно!
Спробувати

Усі новини рубрики «Контролюючі органи і перевірки»

  • Скільки часу може тривати планова перевірка ДПС?
    Тривалість планових перевірок ДПС не повинна перевищувати 30 р.дн. для великих платників податків, щодо суб’єктів малого підприємництва – 10 р.дн., інших платників податків – 20 р.дн.
    20.11.2024140
  • Що робити у разі арешту рахунку: поради Мінʼюсту
    У разі арешту рахунку передусім потрібно звернутися до банку, щоб дізнатися, у звʼязку з чим накладено арешт. Банк надасть реквізити виконавчого провадження. За цими даними слід вже звʼязатися з виконавчою службою
    20.11.20241 358
  • УВАГА! ДРС затвердила план комплексних перевірок на 2025 рік
    Незважаючи на те, що "воєнний" мораторій на планові перевірки контролюючих органів поки що діє, деяким з них вже дозволено проводити нагляд. Тому ДРС затвердила та оприлюднила наказ щодо комплексних перевірок на 2025 рік. Він налічує 32037 записів
    18.11.20246 6056
  • Мінімізація податкових ризиків: які заходи впроваджуються ДПС?
    ДПС запроваджує нову систему, яка допомагає мінімізувати податкові ризики, поєднуючи проактивні заходи, спрямовані на запобігання можливим податковим порушенням, та реактивні заходи, спрямовані на виправлення ситуації та запобігання її повторенню
    14.11.2024162
  • Ключові заходи ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року
    Ключовими заходами ДПС у межах впровадження Нацстратегії доходів до 2030 року є зміцнення доброчесності та боротьба з корупцією, підвищення рівня дотримання податкового законодавства, автоматизація роботи з боргами, міжнародна співпраця, цифровізація
    14.11.202459