Главная Все новости Финансы и банки НБУ и банковская система

Переход на новую систему управления рисками в банках перенесен

Национальный банк продлил сроки выполнения первого этапа внедрения новых требований к организации системы управления рисками в банках

Національний банк України повідомляє, що подовжив терміни виконання банками першого етапу впровадження вимог Положення про організацію системи управління ризиками в банках України та банківських групах, затвердженого постановою Правління НБУ від 11.06.2018 р. №64.

Зокрема, банки мають привести організаційну структуру системи управління ризиками у відповідність до вимог Положення №64 до 30 березня 2019 року, а банківські групи – до 30 квітня 2019 року.

Подовження термінів надасть можливість банкам забезпечити належне доопрацювання внутрішньобанківських документів щодо запровадження організаційних заходів та затвердження їх наглядовими радами.

Відповідні зміни зазначені у постанові НБУ від 26.11.2018 р. №126 «Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 11 червня 2018 року №64». Постанова набирає чинності 29 листопада 2018 року.

Нагадаємо, НБУ встановив вимоги до організації системи управління ризиками в банках у червні 2018 року. Ці вимоги ґрунтуються на принципах Базельського комітету з банківського нагляду та враховують кращу міжнародну практику.

Джерело
Нацiональний банк України
Рубрика:
Финансы и банки / НБУ и банковская система
Теги:
Банки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме