Главная Все новости Труд и социальная защита Трудовые отношения

13 октября будет сокращенный рабочий день

14 октября является праздничным и нерабочим днем ​​– День защитников и защитниц Украины. Следовательно, накануне, 13 октября, рабочий день при 40-часовой рабочей недели будет сокращен на 1 час

Згідно зі ст. 73 КЗпП, у 2021 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводиться, зокрема, 14 жовтня – День захисників і захисниць України.

При цьому за ст. 53 КЗпП напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи працівників (крім працівників, зазначених у ст. 51 КЗпП) скорочується на одну годину як при п'ятиденному, так і при шестиденному робочому тижні. Напередодні вихідних днів тривалість роботи при шестиденному робочому тижні не може перевищувати 5 годин.

Тобто у середу, 13 жовтня, робочий день при 40-годинному робочому тижні буде скорочено на 1 годину

Крім того, розпорядженням КМУ №1191-р Уряд рекомендував роботодавцям перенести робочий день з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня. У такому разі цього тижня будемо мати чотири вихідні поспіль - з 14 по 17 жовтня. Про це ми також раніше повідомляли тут.

Дні роботи банківської системи переносяться з п’ятниці 15 жовтня на суботу 23 жовтня. Про це читайте тут.

Якщо ж під час тривалих вихідних ви раптом скучите за роботою або вам просто захочеться щось цікаве почитати, рекомендуємо добірку з 13-ти найпопулярніших матеріалів редакції за вересень. А про усі новації жовтня читайте тут>>

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Автор:
Волос Наталия
Джерело
«Дебет-Кредит»
Рубрика:
Труд и социальная защита / Трудовые отношения
Теги:
Общество , Трудовые отношения

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 0

Новости по теме

Консультации по теме