Главная Все новости Труд и социальная защита Пенсии

Минсоцполитики готовит индексацию всех видов пенсий

Минсоцполитики намерено провести индексацию пенсий всех категорий

«РБК-Україна» розповідає, що в українському Уряді планують провести індексацію пенсій для всіх пенсіонерів. На сьогодні пенсії для деяких категорій не індексуються.

Про це в ефірі «Українського радіо» заявила міністр соціальної політики Марина Лазебна.

За її словами, міністерство буде ініціювати зміни до законодавства щодо індексації всіх пенсій.

«У нас є такі ініціативи – зробити так, щоб індексація пенсій була без виключень для всіх пенсіонерів. Це не тільки чорнобильські пенсії... і військові не індексуються, і державні службовці, і вчені, і журналісти. Тому я хочу, щоб люди знали, що є така проблема, і її треба виправляти», – додала Лазебна.

Нагадаємо, Пенсійний фонд України 3 серпня розпочав фінансування пенсій за місяць; на виплати спрямовано 1,2 млрд гривень.

Крім того, Кабінет міністрів схвалив підвищення пенсійних виплат для 9,6 тисячі членів сімей військовослужбовців, загиблих під час участі в АТО/ОНС.

Допомога виплачуватиметься членам сім'ї, які втратили годувальника і розмір пенсії яких не досягає 7800 гривень. Якщо пенсія призначається на двох і більше членів сім'ї, адресна допомога до пенсії встановлюється в сумі, що не досягає до 6100 гривень на кожного з членів сім'ї.

***

УВАГА!
Тепер ви можете читати бухгалтерські новини від «Дебету-Кредиту» у Telegram та VIBER. Приєднуйтесь і дізнавайтесь найважливіші новини першими!

Джерело
РБК-Украина
Рубрика:
Труд и социальная защита / Пенсии
Теги:
Пенсия

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Новини від Дт-Кт «Дебету-Кредиту» – тепер у Viber!

Комментарии: 11

Новости по теме

Консультации по теме