Главная Все новости Право и ответственность Контролирующие органы и проверки

Гончарук анонсировал международный аудит ПФУ

Кабмин планирует провести международный аудит Пенсионного фонда, чтобы разобраться с расходами ведомства

Економічна правда розповідає, що Кабінет міністрів планує провести міжнародний аудит Пенсійного фонду, аби розібратися з витратами відомства. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, під час виступу на Форумі Реформ.

«У Пенсійному фонді наразі плануємо міжнародний аудит професійною аудиторською компанією, щоб докорінно розібратися, що там відбувається з точки зору витрат. 

У цьому році ми точно дуже уважно подивимося, як адмініструються ці кошти, щоб отримати відповідь на запитання, де їх може бути зекономлені за рахунок зменшення адмінвитрат... так званого фроду», – сказав Гончарук.

Водночас він зазначив, що повна реформа системи потребуватиме не одного року..

«Питання пенсійної реформи дуже тісно пов'язане з тим, як розвиватиметься система оподаткування. У нас уже створено робочу групу, яка має напрацювати пропозиції щодо реформування податкової системи України», – зазначив він.

Джерело
Экономическая правда
Рубрика:
Право и ответственность / Контролирующие органы и проверки
Теги:
Аудит , Пенсионный фонд , Пенсия , Проверки

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

30 днiв передплати безкоштовно!

Комментарии: 2

Новости по теме

Консультации по теме