Главная Все новости Госрегулирование Другое

Вскоре введут электронные доверенности: планы Дубилета

Министр КМУ Дмитрий Дубилет анонсировал введение электронных нотариальных доверенностей в ближайшее время

Як повідомляє ТСН, Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет анонсував запровадження елекронних нотаріальних довіреностей найближчим часом.

«Я сподіваюсь, що вже цього року ми зможемо запровадити електронні довіреності. Можна буде відправити електронною формою її (довіреність – ред.) на будь-який e-mail і просто там, де треба, показати. І не потрібно буде витрачати час та гроші на пересилання паперових документів», – розповів Дубілет.

За його словами, фізична присутність тепер не потрібна. «Чому мені дуже подобається цей проєкт? Тому що для нього взагалі не потрібно жодних витрат. У нотаріусів вже є все обладнання, просто потрібно дописати кілька рядків у законі, впевнитись в тому, що ті, хто беруть довіреності, прийматимуть в електронній формі також, і це не складно – проєкт працюватиме», – пояснив міністр Кабміну.

Зазначається, що така послуга у нотаріуса не буде коштувати дорожче. «Ми прописуємо у законі те, що коли нотаріус робить нотаріальну довіреність, за бажанням клієнта він зможе безкоштовно отримати ще й електронну довіреність», – додав він.

Нагадаємо, раніше Дубілет заявив, що проєкт «Держава в смартфоні» не потребуватиме окремого рядка в державному бюджеті, бо він стосується майже всієї роботи, яку робить уряд.

Джерело
ТСН
Рубрика:
Госрегулирование / Другое
Теги:
Электронный документ , Нотариус

Обратите внимание: новостная лента «Дебет-Кредит» содержит не только редакционные материалы, но также статьи сторонних авторов, разъяснения сотрудников фискальной службы и т.п.

Данные материалы, а также комментарии к ним, отражают исключительно точку зрения их авторов и могут не совпадать с точкой зрения редакции.

Редакция не идентифицирует лица комментаторов, а не модерирует тексты комментариев и не несет ответственности за их содержание.

Комментарии: 1

Новости по теме

Консультации по теме